Zuzka Doudová


Lekce BodyART, HIIT

Datum publikování: 21. 8. 2020, 17.04 hodin

ZUZKA DOUDOVÁ

 

Motto: „Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle“ – Mahátma Gándhí

 

Narodila jsem se ve znamení Blíženců, o kterých se říká, že jsou to lidé mnoha tváří. Nejsem si jistá, zda tento popis sedí na mne jako člověka, ale rozhodně to sedí v mém cvičebním porfilu.

Dříve jsem se zaměřovala pouze na dynamické lekce, ale postupně jsem objevila i kouzlo v lkecích typu Body&Mind. Člověk může skvěle fungovat, pokud je vše v rovnováze a tak se snažím, aby tomu bylo i při cvičení.

Sportu se věnuji již řadu let. Lektorkou jsem se stala v roce 2000 a od té doby pravidelně navštěvuji různá školení a kongresy v Čechách a především v zahraničí. Člověk na sobě musí neustále pracovat, pořád se co zlepšovat a kam se posouvat. Proto se ráda vzdělávám, jedině tak mohu předat svým klientům to nejlepší.

Poslední dobou se mou velkou láskou stal především BodyART, HIIT a silovější formy cvičení. Ráda se ale občas vrátím i ke klasickému dance aerobicu.

Jsem rovněž instruktorkou Tabaty, Animal Flow, Spinningu, Bosu, Fitboxu, Bodystylingu a různých forem aerobních cvičení.

Je pro mě moc důležité, aby se klienti při cvičení cítili fajn. Těší mě, když mohu být součástí jejich progresu a když mohu vidět, že z fitka odchází s úsměvem a dobrou náladou. To je tou největší odměnou. Pak vím, že má práce má smysl.

 

Dosažené vzdělání:

2020 – Animal Flow

2019 – Tabata instruktor

2019 – BodyART Flow

2019 – BodyArt Contact

2019 – BodyART Pure

2018 – BodyArt Dynamic

2018 – BodyArt Structure

2018 – BodyArt Stretch

2017 – BodyArt Instructor

2015 – DeepWORK Instructor atd.

 

Kontakt:

    email: cvicozuzi@gmail.com

    tel:   777 100 015