Fresh bar

 

Co je Freshbar?
Je to místo, kde se můžete rychle, ale zároveň i zdravě občerstvit, nasytit a příjemně naladit. Jde o nový koncept občerstvení, jehož součástí je vědomí, že děláte správné věci na správném místě. Jde o rychlé občerstvení, které podpoří váš půvab a duševní svěžest. Rychlé občerstvení, které ulehčí péči o vaše zdraví. Dobře víme, že to při všech vašich každodenních povinnostech nutně potřebujete.

Přírodní dobroty za dobré ceny.
Naši odborníci mají pro vás připraveno to nejchutnější a nejzdravější – čerstvé ovoce a vybranou zeleninu, které na základě osvědčených receptur promění do nabídky toho nejlepšího, čím můžete obdarovat svůj organismus a zvýšit svou imunitu. Studovali různé recepty, konzultovali s odborníky, testovali a nakonec vytvořili promyšlenou nabídku osvěžujících koktejlů. Tyto zdravím nabité nápoje vám připravíme přímo před vašima očima z celých kusů ovoce. Z ovoce, které si třeba i sami vyberete. Vše bez přidaného cukru, bez konzervačních látek a bez jakýchkoliv umělých přísad.

100 % čerstvosti, 100 % zdraví, 100 % chuti
Záměrem našeho freshbaru je přinést i do našeho regionu zdravé nápoje, užít si je a vytvořit příjemný prostor pro setkávání. To je naší motivací - vaše spokojené popíjení našich koktejlů, které si oblíbíte. Jsme rádi, když se vracíte a naše dobroty si pochvalujete a zároveň se díky nim cítíte lépe a sebevědoměji. A co teprve, když přijdete s vlastním úžasným receptem! V přípravě našich produktů chceme být naprosto transparentní, a proto všechny drinky připravujeme před vašima očima. Žádné triky, žádné objemy pod míru, žádné druhořadé suroviny, žádné šizení receptů. Ve svém nápoji nebo koktejlu máte vždy vše, co by tam mělo být. Do poslední borůvky.