Nová lektorka lekcí HIIT a BodyART - ZUZKA DOUDOVÁ


Datum publikování: 24. 8. 2020, 20.40 hodin

Předstvujeme vám naší novou lektorku ZUZKU DOUDOVOU. Bude u nás cvičit skupinové lekce HIIT - každou středu v 19:00 a BodyART - ranní lekce v pátek v 7:00wink

Zuzka začíná v polovině září, první lekce bude ve středu 16.9.2020.

A nyní, co o sobě sama říká: 

"Narodila jsem se ve znamení Blíženců, o kterých se říká, že jsou to lidé mnoha tváří. Nejsem si jistá, zda tento popis sedí na mne jako člověka, ale rozhodně to sedí v mém cvičebním porfilu.

Dříve jsem se zaměřovala pouze na dynamické lekce, ale postupně jsem objevila i kouzlo v lkecích typu Body&Mind. Člověk může skvěle fungovat, pokud je vše v rovnováze a tak se snažím, aby tomu bylo i při cvičení.

Sportu se věnuji již řadu let. Lektorkou jsem se stala v roce 2000 a od té doby pravidelně navštěvuji různá školení a kongresy v Čechách a především v zahraničí. Člověk na sobě musí neustále pracovat, pořád se co zlepšovat a kam se posouvat. Proto se ráda vzdělávám, jedině tak mohu předat svým klientům to nejlepší.

Poslední dobou se mou velkou láskou stal především BodyART, HIIT a silovější formy cvičení. Ráda se ale občas vrátím i ke klasickému dance aerobicu.

Jsem rovněž instruktorkou Tabaty, Animal Flow, Spinningu, Bosu, Fitboxu, Bodystylingu a různých forem aerobních cvičení.

Je pro mě moc důležité, aby se klienti při cvičení cítili fajn. Těší mě, když mohu být součástí jejich progresu a když mohu vidět, že z fitka odchází s úsměvem a dobrou náladou. To je tou největší odměnou. Pak vím, že má práce má smysl."