COVID-19 - aktualizace informací (17.9.2020)


Datum publikování: 17. 9. 2020, 21.01 hodin

Milé klientky a milí klienti,
ze všech stran, každý den se hrnou nové a nové zprávy ohledně šíření koronaviru covid-19 a s tímto související nová nařízení vlády.
My v našem Fitness všechny zprávy průběžně sledujeme. Odpovědnost zabránit šíření je však na nás všech, na našem jednání a chování. Prosíme proto v našem Fitness o dodržování následujících pravidel:
Pokud se necítíte úplně fit, odložte návštěvu Fitness, skupinové lekce nebo Solárního studia od den, dva, kdy to bude lepší.
Sportovci nebo cvičící osoby v době tréninku nemusí mít zakrytá ústa i nos (jinak platí povinnost mít roušky, resp. zakrytá ústa i nos ve všech vnitřních prostorách budov apod. - u nás tedy ve stupních prostorech, šatnách).
Při vstupu a po celkovém ukončení vašeho tréninku si vydesinfikujte ruce - na naší recepci je připraven desinf.prostředek.
Po každém použití posilovacího / kardio stroje a dalších cvičebních nástrojů a pomůcek vše vydesinfikujte - láhve s desinf.roztokem a ubrousky jsou rozmístěné všude po našem Fitness včetně šaten.
Snažte se udržovat rozestupy, respektujte osobní prostor ostatních cvičících.
Čas strávený v šatnách a sprchách zkraťte na minimum.
Moc vám všem děkujeme za spolupráci. Budeme dělat vše pro to, abychom vám mohli dál nabízet všechny naše služby a vy jste se mohli udržovat fit a v kondici. Pravidelná fyzická aktivita, zdravý životní styl jsou základem zdraví každého z nás. Pokud se cítíte fit, určitě není důvod návštěvu Fitness jakkoliv odkládat nebo rušit.
Budeme se na vás těšit! Tým DB Fit